Royal Lab

Lublin, ul. Chodźki 3

601 130 160
81 44 394 49

Royal Lab in English

Cryo Royal

Cryo Royal jest innowacyjnym, jedynym na rynku urządzeniem wykorzystującym unikalne połączenie czterech technologii! Łączy kriolipolizę z kawitacją oraz próżniową bipolarną technologią RF.

Zapewnia wysoką skuteczność w redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki i odmładzaniu skóry oraz efekt widoczny już po pierwszym zabiegu (po zwykłej kriolipolizie efekt po minimum 2 miesiącach).

Bez bólu, bez skutków ubocznych, bez blizn i rekonwalescencji!

KRIOLIPOLIZA

Kriolipoliza to nieinwazyjne chłodzenie tkanki tłuszczowej w celu wywołania lipolizy, aby zredukować depozyty tłuszczu bez uszkadzania innych tkanek. Kriolipoliza została odkryta przez dr Dietera Mansteina oraz dr R. Roxa Andersona z the Wellman Center for Photomedicine at Massachusetts General Hospital in Boston, filia Harvard Medical School. Metoda ta została uznana za jedną z najbardziej skutecznych nieinwazyjnych metod walki z różnymi typami otyłości.

Komórki tłuszczowe usunięte w trakcie zabiegu są stopniowo eliminowane za pomocą naturalnych procesów metabolicznych organizmu. Rezultatem jest redukcja odtłuszczeń zauważalna u większości Pacjentów po 2 do 4 miesiącach. Przy czym należy podkreślić, że widoczne gołym okiem efekty pojawiają się już po pierwszym zabiegu. Zabieg ten jest bezbolesny, nie pozostawia blizn ani znaków na skórze.

Urządzenie łączy kriolipolizę z falą akustyczną oraz stosuje technologię próżniową i BI-Polar RF. Skutecznie redukuje cellulit, prowadzi do utraty masy ciała, poprawia kontur ciała oraz odmładza skórę.

WSKAZANIA

Z zabiegu mogą korzystać osoby, które chcą pozbyć się niechcianego tłuszczu. Zabiegi są szczególnie polecane do redukcji tłuszczu z miejsc, w których dotychczas mogła pomóc tylko tradycyjna lipoliza inwazyjna. Jest to też jedyne urządzenie na rynku, które potrafi schłodzić również bardzo małe obszary, np. nad kolanami.

PRZEBIEG ZABIEGU

Przebieg zabiegu zależy od rodzaju wykorzystanych technologii.

Kompleksowy zabieg wyszczuplający

1. etap — kriolipoliza. W trakcie zabiegu bezpieczny aplikator przykładany jest do powierzchni skóry w celu kontrolowanego schłodzenia komórek tłuszczowych i ich eliminacji z partii ciała poddanych zabiegowi.

2. etap — kawitacja ultradźwiękowa.

3. etap RF — podczas tego zabiegu ciepło dostarczane do wybranej partii ciała podgrzewa komórki tłuszczowe, doprowadzając do ich rozpadu. Następnie, w procesach metabolicznych, tłuszcz wydalany jest z organizmu. Działa również w skórze właściwej, gdzie stymuluje odmładzanie kolagenu. Po zabiegu wyraźnie zmniejszony jest obwód ciała. Widocznie wyrównane zostają również nierówności związane z cellulitem.

4. etap Vacuum — ma za zadanie uchwycenie konkretnego fałdu skórnego, poprzez jednoczesne pobudzenie, silne przekrwienie i drenaż. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do przyspieszenia procesów metabolicznych i odprowadzania limfy.

Czas trwania zabiegu: 90–180 min. (w zależności od części ciała).

Zaleca się wykonać min 5–8 zabiegów – 2 zabiegi w tygodniu.

Zabiegi Kriolipolizy i RF stosuje się wymiennie.

Redukcja cellulitu

Jedynym sposobem na pozbycie się cellulitu jest połączenie ze sobą kilku metod jego redukcji.

Połączenie fali radiowej z falą akustyczną zapewnia wysoką skuteczność w zakresie redukcji cellulitu. Fala dźwiękowa działa na przyczyny cellulitu (twardnienie przegród tkanki łącznej i przesuwanie się komórek tłuszczowych w stronę skóry właściwej). Dzięki temu, skóra staje się bardziej gładka i jędrna. Natomiast użycie głowicy z falą radiową oraz vacuum powoduje bardzo silne ujędrnienie skóry, szczególnie polecane w przypadku osób mających problem z nadwagą czy utratą elastyczności skóry, np. kobiet po ciąży. Pobudza fibrolasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra ulega naprężeniu.

Czas trwania zabiegu: 60–150 min. (w zależności od części ciała).

Zaleca się wykonać min. 5–8 zabiegów – 2 zabiegi w tygodniu.

VACUUM (alternatywa dla bańki chińskiej)

Zabieg Vacuum CryoRoyal polega na uchwyceniu konkretnego fałdu skórnego, który powoduje przekrwienie, wraz z jednoczesnym drenażem. Mocne ruchy cyrkulacyjne doprowadzają do pobudzenia procesów metabolicznych, poprawy mikrocyrkulacji i odprowadzenia limfy, co z kolei jest przydatne w redukcji tkanki tłuszczowej. Niezawodna głowica próżniowa ma również za zadanie pobudzić lipolizę (rozpad komórek tłuszczowych), szczególnie polecana jest po zabiegach rozbijających tkankę tłuszczową. W efekcie skóra staje się gładka, jednolita, a cellulit mniej widoczny. Intensywny masaż, dzięki pobudzeniu krążenia krwi i płynów ustrojowych, eliminuje toksyny z naszego organizmu, które również odpowiadają za powstawanie cellulitu.

Zabieg wskazany dla osób:

  • prowadzących siedzący tryb życia,
  • zestresowanych,
  • po wysiłku fizycznym,
  • chcących wspomóc zabiegi odchudzające, ujędrniające i antycellulitowe.

PRZECIWWSKAZANIA

GŁOWICA ZIMNA (KRIO)

  • ciąża,
  • alergie, wysypki, uszkodzenia skóry w miejscu zabiegowym,
  • nadwrażliwość na niską temperaturę,
  • wiek poniżej 18 r. życia.

GŁOWICA ULTRADŹWIĘKOWA

Patrz — przeciwwskazania Med Contour

klinika skyclinic http://cellulitstop.pl/ https://thebeautydoctors.pl https://beck-orto.pl/ https://warszawa.skyclinic.pl https://elektoralna.pl/ ubrania medyczne