Royal Lab

Lublin, ul. Chodźki 3

601 130 160
81 44 394 49

Royal Lab in English

Skuteczne odchudzanie

Skuteczne odchudzanie w Lublinie jeszcze nigdy nie było takie proste. Jako jedyny gabinet modelowania sylwetki, gwarantujemy szybkie, trwałe i bezpieczne odchudzanie. Lublin i okolice - bez efektu jo-jo. Dzięki światowej klasy urządzeniom – Med Contour oraz Cryo Royal – jesteśmy w stanie wspomóc nasze klientki w efektywnej redukcji cellulitu oraz niwelowaniu tkanki tłuszczowej już od pierwszego zabiegu. Nie wierzysz w odchudzenie? Lublin to miejsce wykonywania naszej działalności. Przyjdź i się przekonaj.

Bezpieczeństwo w odchudzaniu

Bezpieczeństwo i działanie najnowszych urządzeń w procesie odchudzania zostało potwierdzone naukowo szeregiem badań i stanowi milowy krok w terapii odchudzającej. Dziś można powiedzieć, że możliwe jest skuteczne odchudzanie oraz modelowanie sylwetki. Miliony zadowolonych klientek na całym świecie mówią same za siebie!

Zapraszamy do naszego gabinetu. Modelowanie sylwetki w Lublinie, odchudzanie? Lublin, ul. Chodźki 3, przychodź i się przekonaj jak przyjemne może być modelowanie sylwetki, czy skuteczne odchidzanie. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania z zakresu odchudzania, odmładzania skóry i modelowania sylwetki, w tym również jak walczyć z cellulitem.


Zabiegi ciało i twarz

Dzięki naszym najnowocześniejszym urządzeniom – Med Contour oraz Cryo Royal – pozbędziesz się zbędnych kilogramów i cellulitu

  • szybko,
  • bezboleśnie,
  • bezinwazyjnie,
  • bezpiecznie,
  • na stałe.

Efekt gwarantowany!


Med Contour

Zabiegi modelujące sylwetkę

Jesteśmy dumni, że jako pierwsi w Lublinie możemy Państwu zaproponować zabiegi modelujące sylwetkę i redukujące cellulit z użyciem najnowocześniejszego urządzenia Med Contour.

Efekt zabiegu

Efekt redukcji obwodu jest natychmiastowy i widoczny już po pierwszym zabiegu. Zabieg przeprowadzany jest w sposób nieinwazyjny i całkowicie bezbolesny dla Pacjenta.

Med Contour NISZCZY komórki tłuszczowe i pomaga usunąć je z organizmu, dzięki czemu nie pojawia się „efekt jojo”.


więcej o Med Contour »

Cryo Royal

Modelowanie sylwetki, odmładzanie skóry

Cryo Royal jest innowacyjnym, jedynym na rynku urządzeniem wykorzystującym unikalne połączenie czterech technologii! Łączy kriolipolizę z kawitacją oraz próżniową bipolarną technologią RF.

Zapewnia wysoką skuteczność w redukcji cellulitu, modelowaniu sylwetki i odmładzaniu skóry oraz efekt widoczny już po pierwszym zabiegu.

Bez bólu, bez skutków ubocznych, bez blizn i rekonwalescencji!


więcej o Cryo Royal »

Mezoterapia bezigłowa

więcej o mezoterapii bezigłowej »

klinika skyclinic http://cellulitstop.pl/ https://thebeautydoctors.pl https://beck-orto.pl/ https://elektoralna.pl/ ubrania medyczne