Royal Lab

Lublin, ul. Chodźki 3

601 130 160
81 44 394 49

Royal Lab in English

FAQ

Dlaczego Med Contour?

Zabiegi Med Contour to unikalna możliwość wymodelowania ciała. Jest to nieinwazyjna metoda redukcji obwodu bez konieczności znieczulenia oraz interwencji chirurgicznej. Całkowicie bezpieczna, gdyż nie niszczy narządów wewnętrznych, naczyń krwionośnych, nerwów i tkanek otaczających komórki tłuszczowe. Efekty są widoczne i mierzalne już po pierwszym zabiegu. Procedura jest przyjemna, bezbolesna i nie ma efektów ubocznych.

Dla kogo jest przeznaczony zabieg Med Contour?

Metoda została opracowana, aby wspomóc średnio i mocno otyłe osoby w poprawie ich wyglądu. Jest także dedykowany dla każdej osoby, która pragnie skutecznie pozbyć się nagromadzonych miejscowo depozytów tłuszczu bez interwencji chirurgicznej. Należy jednak pamiętać o tym, że zabieg nie stanowi substytutu dla zbilansowanej diety i regularnych ćwiczeń fizycznych.

Jakich efektów mogę się spodziewać po zabiegu?

Badania naukowe przeprowadzone we Włoszech i Niemczech podają, że średnia trwała redukcja obwodu wynosi 3,01 cm po dwóch zabiegach na brzuch.

Jakich efektów ubocznych można się spodziewać?

Zabieg nie jest inwazyjny. Czasami możliwe są lokalne poparzenia.

Czy są jakieś wskazania po zabiegu?

Klient może natychmiast po zabiegu wrócić do pracy.

Dla lepszych rezultatów zabiegu można powstrzymać się od spożywania łatwo przyswajalnych cukrów przez 2 dni po zabiegu. Jeżeli węglowodany będą w diecie, istnieje ryzyko, iż uwolniony tłuszcz może zostać zgromadzony w innych częściach ciała.

Po 3 dniach, większość tłuszczów ulegnie rozpadowi, tak więc można powrócić do spożywania cukrów, aż do następnego zabiegu.

Efekt zabiegu może być także wzmocniony dzięki spożywaniu potraw o niskiej zawartości tłuszczów. Nie jest konieczne wsparcie procesu dodatkowymi suplementami diety.

Rekomendowane jest picie 2–3 litrów dziennie i prowadzenie umiarkowanej aktywności fizycznej.

Dlaczego wskazany po zabiegu jest drenaż limfatyczny?

Drenaż limfatyczny pomaga organizmowi pozbyć się upłynnionego tłuszczu. Jest to konieczność, aby uzyskać efekt redukcji objętości.

Jakie są zalecenia wiekowe do wykonywania zabiegów Med Contour i Crio Royal?

Zabiegi z użyciem kawitacji i ultradźwięków mogą być wykonywane u osób pełnoletnich, u których zakończony został proces dojrzewania i wzrostu.

klinika skyclinic http://cellulitstop.pl/ https://thebeautydoctors.pl https://beck-orto.pl/ https://elektoralna.pl/ ubrania medyczne